top of page

SAF AQUA

Najlepszy team na świecie!

Nasza historia jest pełna pasji i miłości do ruchu w wodzie!

 

Ale zacznijmy od początku…

Założycielem i pomysłodawcą Studia Aktywności Fizycznej jest dr Krzysztof Pietrusik, trener pływania klasy mistrzowskiej wykładowca Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii. To właśnie on był jednym z prekursorów aqua fitness w Polsce. Jego miłość do środowiska wodnego oraz nieoceniona zdolność do zarażania innych swoją pasją i pracą z ludźmi, zapoczątkowały projekt SAF AQUA.

 

A teraz wyobraź sobie niezwykłą salę treningową, dzięki której Twój najmniejszy ruch będzie angażował wiele grup mięśniowych. Salę, która sprawia, że praca wykonywana jest z oporem, a każde ćwiczenie powoduje spalenie znacznie większej ilości kalorii. Wyobraź sobie miejsce, które jest niezwykle bezpieczne dla Twoich stawów, które stwarza wspaniałe warunki do nauki komunikacji neuromieśniowej. Miejsce, gdzie świadomie pracujemy z ciałem. Takie miejsce jest na wyciągnięcie ręki. Woda jest niesamowitym medium, które wspomaga trening, intensyfikuje wysiłek i pracę mięśni, a także wybacza wiele błędów. Dzięki SAF AQUA® poznasz możliwości wody, zrozumiesz pracę i funkcjonowanie ciała w tym wspaniałym środowisku. Zabierzemy Cię w niezwykłą podróż i pokażemy nasze wyjątkowe programy treningowe.

 

Nasza kadra to niesamowici ludzie, którzy dzielą się swoją pasją, wiedzą, doświadczeniem. Każdego dnia na nowo odkrywamy wodę i tworzymy nowe programy treningowe i szkolimy instruktorów na całym świecie.

Więcej znajdziesz na safaqua.com.

bottom of page